Kastamonu Valisi Şehmus GÜNAYDIN,İlçe Kaymakamımız Zafer SAĞ,İlçe Özel idare Müdürümüz Bahattin TİFTİK,İl Genel Meclisi üyelerimiz Ziya KABAKCI ve Mehmet APAYDIN,Belediye Balkanımız Hasan Fehmi TAŞ’a ziyarette bulundular.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/111.jpg)
Kastamonu Valisi Şehmus GÜNAYDIN,İlçe Kaymakamımız Zafer SAĞ,İlçe Özel idare Müdürümüz Bahattin TİFTİK,İl Genel Meclisi üyelerimiz Ziya KABAKCI ve Mehmet APAYDIN,Belediye Balkanımız Hasan Fehmi TAŞ’a ziyarette bulundular.