İlçemizde hava sıcaklığının bir nebze olsa artması sonucunda eriyen karlar,Çarşı Merkezinde vatandaşlarımıza ve trafikte seyreden araçlara sıkıntı doğurduğu için Belediyemiz ekipleri tarafından temizlendi…
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/69.jpg)
İlçemizde hava sıcaklığının bir nebze olsa artması sonucunda eriyen karlar,Çarşı Merkezinde vatandaşlarımıza ve trafikte seyreden araçlara sıkıntı doğurduğu için Belediyemiz ekipleri tarafından temizlendi…