Kardeş Belediyemiz olan Gaziemir Belediye’sinden, çöp konteynırları oyun parkları ve çöp arabasıyla yüklü tır Daday’ımıza gelmek üzere yola çıktı. Gaziemir Belediyesi’ne yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/212.jpg)
Kardeş Belediyemiz olan Gaziemir Belediye’sinden, çöp konteynırları oyun parkları ve çöp arabasıyla yüklü tır Daday’ımıza gelmek üzere yola çıktı. Gaziemir Belediyesi’ne yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.