Kastamonu Millet Vekilimiz Sn. Hasan Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Kapalı Pazar Yeri Temel Atma Törenimizde siz değerli hemşehrilerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyarım.
Hasan Fehmi TAŞ
Daday Belediye Başkanı
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2019/03/74-1.jpg)
Kastamonu Millet Vekilimiz Sn. Hasan Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Kapalı Pazar Yeri Temel Atma Törenimizde siz değerli hemşehrilerimizi de yanımızda görmekten mutluluk duyarım.
Hasan Fehmi TAŞ
Daday Belediye Başkanı