Son dönemlerde yaşanan terör olaylarından ve ardı ardına gelen şehit haberlerinden dolayı,İlçemizde Şehide Saygı yürüyüşü düzenlendi.Yürüyüşün ardından Merkez Kolukaraoğlu Camiinde Tüm Şehitlerimiz için Mevlid-i şerif okutuldu.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/144.jpg)
Son dönemlerde yaşanan terör olaylarından ve ardı ardına gelen şehit haberlerinden dolayı,İlçemizde Şehide Saygı yürüyüşü düzenlendi.Yürüyüşün ardından Merkez Kolukaraoğlu Camiinde Tüm Şehitlerimiz için Mevlid-i şerif okutuldu.