Ramazan Bayramı münasebetiyle Kaymakamımız Sayın Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı İlçemiz Gazilerinden Ferdi ÇATAL, Kemal SULAMACI ve Mustafa KOÇ’ u ve Ailelerini ziyaret etti.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/327.jpg)
Ramazan Bayramı münasebetiyle Kaymakamımız Sayın Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı İlçemiz Gazilerinden Ferdi ÇATAL, Kemal SULAMACI ve Mustafa KOÇ’ u ve Ailelerini ziyaret etti.