Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Belediyemiz saat 19:00’da Cumhuriyet meydanın da fener alayı düzenleyecektir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ fener alayına tüm vatandaşlarımızı davet ediyor.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2018/10/100.jpg)
Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Belediyemiz saat 19:00’da Cumhuriyet meydanın da fener alayı düzenleyecektir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ fener alayına tüm vatandaşlarımızı davet ediyor.