Cumhuriyet Halk Partisi, CHP Genel Merkezi’nde Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un koordinesinde 7 Mayıs 2016 saat 10:00’da Ankara’da Belediye Başkanları toplantısı gerçekleştirecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanlarıyla bir araya gelecek. Bu yıl ilki 7 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleşecek toplantıların, üçer aylık periyotlar halinde tekrarlanması düşünülüyor.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un koordinesinde düzenlenecek toplantılarda, CHP’li belediyeler çalışmalarını paylaşacak.

Projeler ve belediyelerin uygulamaları konusunda görüş alışverişinde bulunulacak toplantılarda, belediyelerin, sosyal projeler geliştirerek, vatandaşlarla daha çok iç içe olmalarının yol haritası çizilecek.

Bu toplantıda belediye başkanları sorunlarını ve projelerini anlatırken CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve MYK yöneticileri de başkanlardan beklentilerini ve özellikle örgütlerden gelen şikayetleri aktaracak.

7 Mayıs 2016 saat: 10:00’da gerçekleşecek …

413 kez okundu.