Belediyemiz ile T.S.E Kastamonu Bölge Müdürlüğü arasında Asansörlerin yıllık muayene,gözetim ve ruhsat işleri ile ilgili protokol,Belediye Başkanımız Hasan Fehmi TAŞ ve İnşaat Mühendisi Müdür Bayram GÜVEN arasında imzalandı…
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/47.jpg)
Belediyemiz ile T.S.E Kastamonu Bölge Müdürlüğü arasında Asansörlerin yıllık muayene,gözetim ve ruhsat işleri ile ilgili protokol,Belediye Başkanımız Hasan Fehmi TAŞ ve İnşaat Mühendisi Müdür Bayram GÜVEN arasında imzalandı…