Bu sene birincisi gerçekleştirilen Uluslararası Türk Dünyası Turizm Sempozyumu etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ’a katkılarından dolayı Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN tarafından plaket verildi.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/168.jpg)
Bu sene birincisi gerçekleştirilen Uluslararası Türk Dünyası Turizm Sempozyumu etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ’a katkılarından dolayı Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN tarafından plaket verildi.