Kutsal günlerimizde sevgi, hoşgörü, dayanışma ve paylaşım değerlerimizi artarak yaşıyoruz. Bu anlamlı günde tüm sevgili Daday’lı Hemşehrilerim ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2018/04/baskan-circle.png)
Kutsal günlerimizde sevgi, hoşgörü, dayanışma ve paylaşım değerlerimizi artarak yaşıyoruz. Bu anlamlı günde tüm sevgili Daday’lı Hemşehrilerim ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.