2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının 2.döneminin ,öğrencilerimize öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/188.jpg)
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının 2.döneminin ,öğrencilerimize öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.