Başkanımız Sayın Hasan Fehmi Taş,Kastamonu’da yapılan,24. Dönem Milletvekili ve Genel Başkan Eski Yardımcımız, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcımız Sayın Umut Oran’ın katılımıyla gerçekleşen Seçim, Siyaset ve Gençlik adlı söyleşiye katıldı.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/157.jpg)
Başkanımız Sayın Hasan Fehmi Taş,Kastamonu’da yapılan,24. Dönem Milletvekili ve Genel Başkan Eski Yardımcımız, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcımız Sayın Umut Oran’ın katılımıyla gerçekleşen Seçim, Siyaset ve Gençlik adlı söyleşiye katıldı.