Belediyemiz’inde sponsorluğunu üstlendiği Uluslararası Türk Dünyası Turizm Sempozyumunun birincisi Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ’ında katılımı ile Kastamonu Üniversitesi 3 Mart konferans salonunda gerçekleşti.
![](https://www.daday.bel.tr/wp-content/uploads/2017/11/167.jpg)
Belediyemiz’inde sponsorluğunu üstlendiği Uluslararası Türk Dünyası Turizm Sempozyumunun birincisi Başkanımız Sayın Hasan Fehmi TAŞ’ında katılımı ile Kastamonu Üniversitesi 3 Mart konferans salonunda gerçekleşti.