Daday’da 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı görevine üçüncü kez seçilen Hasan Fehmi Taş’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Daday Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Yasemin Erdoğdu ve Yönetimi, Daday Belediye Başkanımız Hasan Fehmi Taş’ı Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette konuşan Kadın Kolları Başkanı Yasemin Erdoğdu “Daday gibi ülkemizin nadide ve bir o kadar da önemli ilçelerinden birisinde yeniden seçimleri kazanmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ve çok büyük başarılara imza atacaklarından da emin olduklarını söyledi.”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Kadın Kolları Yönetim Kuruluna teşekkür eden Daday Belediye Başkanımız Hasan Fehmi Taş; en önemli hedeflerinin Daday’da kalıcı eserler ve hizmetler bırakmak, bununla beraber, bu güzel ilçeyi gelecek nesillere çok daha yaşanılır bir kent olarak taşımak olduğunu söyledi.

Kendilerinden desteklerini esirgemeyen CHP Daday Kadın Kollarına teşekkür eden Taş“Bu bağlamda sizlerin nezdinde bizlere inan, güvenen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

438 kez okundu.